Laport op de planken: april 2018

29/03, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem

05/04, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
07/04, 15.00: Voorproef PUUR, Bibliotheek Het Markiezaat, Bergen op Zoom
07/04, 22.30: PUUR festival (met Douwe Bob), Gebouw-T, Bergen op Zoom
12/04, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
17/04, 18.00: Sponsoravond Arnhem Proeft, Stadsvilla, Arnhem
17/04, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht (onder voorbehoud)
18/04, 20.00: Rough Romance, BAUT, Amsterdam
19/04, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem (incl. line-up)
20/04, 20.00: SPOM thema-avond, Brebl, Nijmegen (hosting & presentatie)

Laport op de planken in maart (met o.a. Paradiso en MZD Antwerpen #1)

01/03, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
08/03, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
11/03, 15.00: ‘Lopende gedachten’ (i.h.k.v. De boekenweek), B53, Arnhem
14/03, 16.00: Introductie/workshops/debat Digital Art Factory, ICO Cultuurcentrum, Assen
15/03, 18.30: Jurylid Nationale Voorleeswedstrijd, Rozet, Arnhem
15/03, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
16/03, 20.00: Mensen Zeggen Dingen, Bibliotheek Permeke, Antwerpen
20/03, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
27/03, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, Paradiso, Amsterdam

Jesse Laport

Laport op de planken in februari

04/02, 13.00 – 15.00: Nadorst, Chassé Theater, Breda
08/02, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
11/02, 16.00: Het woord in Ruigoord, Kerk, Amsterdam
15/02, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
20/02, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
21/02, 20.00: Grote waarom-moet-ik-stemmen-show, Rozet, Arnhem
22/02, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem
24/02, 19.30: Rough Romance (coming home), Kopstootbar, Amsterdam
28/02, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, EKKO, Utrecht

Optredens in januari:

07/01, 13.00 & 15.00: Nadorst, Chassé Theater, Breda
08/01, 19.30: Presentatie rapport Rekenkamer, Gemeentehuis, Arnhem
11/01, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
12/02, 20.30: 3voor12 Gelderland Awards, Luxor Live, Arnhem.
16/01, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
23/01, 19.30: Verkiezingsdebat gemeenteraadsverkiezingen, Eusebius(kerk), Arnhem
25/01, 12.45: Interview & voordracht Gedichtendag, Radio/RTV Arnhem
25/01, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem
26/01, 20.30: Opening Stadspanorama Museum Arnhem, Auditorium Rozet, Arnhem
26/01, 21.00, 00.00, 01.30: UITnacht, Rozet, Arnhem
27/01, 17.00: 40-jarig huwelijk (besloten), Oude KEMA-terrein, Arnhem

(voorlopig en onder voorbehoud)

Optredens in november

02/11, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
05/11, 13.00: Nadorst, Chassé Theater, Breda
09/11, 17.30: Boekpresentatie ‘Dit is ons Arnhem’, Boekhandel Hijman Ongerijmd, Arnhem
09/11, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
11/11, 20.30: Poëzieavond, Molli Chaoot, Amsterdam
12/11, 20.30: EP Release De Materie – Moedig Voorwaarts, Luxor Live, Arnhem
16/11, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
17/11, 20.00: Finale Van Dale Spoken Awards, Oude Luxor Theater, Rotterdam
19/11, 20.00: Première Liefdesbrieven/Love Letters IDFA, Tuschinski 4, Amsterdam
22/11, 18.30: Q&A Liefdesbrieven/Love Letters IDFA, Tuschinksi 3, Amsterdam
24/11, 20.00: Revolutie, Ruimtekoers, Groningensingel Arnhem
30/11, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem

Laport op de planken in oktober (voorlopig)

05/10, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
11/10, 20.30: Poetry Musica, Einde van de Wereld (boot), Amsterdam
17/10, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
19/10, 20.30: Voorronde Spoken FM Awards, Café de Kroeg, Arnhem
20/10, 21.15: EP release Potential Criminal, Luxor Live, Arnhem
21/10, 22.00 t/m 04.00: Buiten Zinnen Festival (eigen werk & Tapschrift), Bibliotheek Gelderland, Nijmegen
26/10, 21.00: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem

Extra: van 22 oktober tot en met 29 oktober is op TV Gelderland, na elke aflevering van het korte nieuws, een taalquiz te zien waaraan ondergetekende deelneemt.

 

Jesse Laport op de planken in september

01/09, 21.00, 21.45, 23.00: Plankenpoëzie, Stadsfestival, Zwolle
02/09, 19.30, 22.10: Voorspel, Stadstheater/Schouwburg, Arnhem
07/09, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
08/09, 16.00: Festijn Bibliotheek Aanzet, Barendrecht
09/09, 19.30: Tipisch foodfestival, Julianapark, Nijmegen
14/09, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
21/09, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
26/09, 20.00: Bomen over Groen, CASA, Arnhem
28/09, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem
29/09, 20.00: Voorstelling met Erik van der Donk, Cultuurcentrum MFC, Arnhem