Laport op de planken: februari 2018

04/02, 13.00 – 15.00: Nadorst, Chassé Theater, Breda
08/02, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
11/02, 16.00: Het woord in Ruigoord, Kerk, Amsterdam
15/02, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
20/02, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
21/02, 20.00: Grote waarom-moet-ik-stemmen-show, Rozet, Arnhem
22/02, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem
24/02, 19.30: Rough Romance (coming home), Kopstootbar, Amsterdam
28/02, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, EKKO, Utrecht

Laport op de planken: januari 2018

07/01, 13.00 & 15.00: Nadorst, Chassé Theater, Breda
08/01, 19.30: Presentatie rapport Rekenkamer, Gemeentehuis, Arnhem
11/01, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
12/02, 20.30: 3voor12 Gelderland Awards, Luxor Live, Arnhem.
16/01, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
23/01, 19.30: Verkiezingsdebat gemeenteraadsverkiezingen, Eusebius(kerk), Arnhem
25/01, 12.45: Interview & voordracht Gedichtendag, Radio/RTV Arnhem
25/01, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem
26/01, 20.30: Opening Stadspanorama Museum Arnhem, Auditorium Rozet, Arnhem
26/01, 21.00, 00.00, 01.30: UITnacht, Rozet, Arnhem
27/01, 17.00: 40-jarig huwelijk (besloten), Oude KEMA-terrein, Arnhem

(voorlopig en onder voorbehoud)

Optredens in november

02/11, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
05/11, 13.00: Nadorst, Chassé Theater, Breda
09/11, 17.30: Boekpresentatie ‘Dit is ons Arnhem’, Boekhandel Hijman Ongerijmd, Arnhem
09/11, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
11/11, 20.30: Poëzieavond, Molli Chaoot, Amsterdam
12/11, 20.30: EP Release De Materie – Moedig Voorwaarts, Luxor Live, Arnhem
16/11, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
17/11, 20.00: Finale Van Dale Spoken Awards, Oude Luxor Theater, Rotterdam
19/11, 20.00: Première Liefdesbrieven/Love Letters IDFA, Tuschinski 4, Amsterdam
22/11, 18.30: Q&A Liefdesbrieven/Love Letters IDFA, Tuschinksi 3, Amsterdam
24/11, 20.00: Revolutie, Ruimtekoers, Groningensingel Arnhem
30/11, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem

Laport op de planken in oktober (voorlopig)

05/10, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
11/10, 20.30: Poetry Musica, Einde van de Wereld (boot), Amsterdam
17/10, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
19/10, 20.30: Voorronde Spoken FM Awards, Café de Kroeg, Arnhem
20/10, 21.15: EP release Potential Criminal, Luxor Live, Arnhem
21/10, 22.00 t/m 04.00: Buiten Zinnen Festival (eigen werk & Tapschrift), Bibliotheek Gelderland, Nijmegen
26/10, 21.00: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem

Extra: van 22 oktober tot en met 29 oktober is op TV Gelderland, na elke aflevering van het korte nieuws, een taalquiz te zien waaraan ondergetekende deelneemt.

 

Jesse Laport op de planken in september

01/09, 21.00, 21.45, 23.00: Plankenpoëzie, Stadsfestival, Zwolle
02/09, 19.30, 22.10: Voorspel, Stadstheater/Schouwburg, Arnhem
07/09, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
08/09, 16.00: Festijn Bibliotheek Aanzet, Barendrecht
09/09, 19.30: Tipisch foodfestival, Julianapark, Nijmegen
14/09, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
21/09, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
26/09, 20.00: Bomen over Groen, CASA, Arnhem
28/09, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, 5th Avenue, Arnhem
29/09, 20.00: Voorstelling met Erik van der Donk, Cultuurcentrum MFC, Arnhem

Jesse Laport in juli op de planken

03/07, 09.30: Flashmob gedicht, Provinciehuis Gelderland, Arnhem
06/07, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
08/07, 22.00: GROTE GLAZEN & kleine lettertjes, ‘Skek, Amsterdam
10/07, 19.00: Spoken World, Station Hofplein, Rotterdam
18/07, 20.30: Tapschrift, ACU, Utrecht
20/07, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem

Tapschrift Utrecht #2 is op 18 juli a.s.

Prachtig one-minute-portrait voor Selon Sebastiaan.


Boudewijn Berends maakte, in opdracht van Selon Sebastiaan, een kort portret van schrijver Jesse Laport in zijn eigen huis. Selon Sebastiaan verkoopt handgemaakte dassen en strikken, en is daarnaast op zoek naar onafhankelijke kunstenaars, om met hen een samenwerking aan te gaan. Zie hier het resultaat.

Zie ook: https://www.selonsebastiaan.com

Optredens mei 2017 (i.v.m. operatie verminderd)

04/05, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
07/05, 13.00: Nadorst, Chassé Theater Breda
12/05, 20.30 (?): Fresh: De zeven zonden: Dans/poëzie/theater, Maaspodium, Rotterdam
13/05, 20.30: Mensen Zeggen Dingen, Bibliotheek Gelderland-Zuid, Nijmegen
16/05, 20.30: Tapschrift, Brebl, Nijmegen
18/05, 20.30: Tapschrift, Café de Kroeg, Arnhem
20/05, 15.30: Poëziecafé, Boekhandel Hijman Ongerijmd, Arnhem