Categorie archief: Agenda

Optredens & workshops mei 2024

02/05, 20.15: Vieren & Herdenken tour met Phion, Theater De Voorveghter, Hardenberg

04/05, 21.00: Vieren & Herdenken tour met Phion, Theater De Burgwal, Kampen

05/05, 12.00: Optreden + interview bij Vrijheidsmaaltijd, Eusebiuskerk, Arnhem

05/05, 14.00: Optreden bij Herdenkingsmaaltijd, Gemeentehuis, Winterswijk

05/05, 15.30: Vieren & Herdenken tour met Phion, Klein Theater, Dinxperlo

05/05, 18.00: Optreden bij Vrijheidsconcert, Rozet, Arnhem

17/05, 12.00 – 23.00: Presenteren van ASM-festival studenteneditie, Stadsblokken, Arnhem

18/05, 12.00 – 23.00: Presenteren van ASM-festival, Stadsblokken, Arnhem

20&22/05, 13.00 – 17.00 (5 x per dag): Premiére Ik ben Atalanta, Toneelstuk door Jesse Laport, Vuurol, Lage Vuursche

21/05, 20.00: Poëzie ter Plaatse, Thema-avond CASA, NiCo, Arnhem

24/05, 18.00: Optreden bij De Kleine Campus voor BLVD, Arnhem

31/05, 19.30: Hosten Poetry Circle 025, Willemeen, Arnhem

02/06, 16.00: Optreden Verkiezingsfestival, Audrey Hepburnplein, Arnhem

Foto door Elske Nissen voor Innovate, 17/4/2024, Stevenskerk Nijmegen

Optredens & Workshops Maart/April 2024

04/03, 19.00: Workshop poëzie/spoken word, Pro Persona, Wolfheze

07/03, 12.30: Poëzie ter plaatse, Mockingbird event, Vogelfrei, Utrecht

15/03, 09.00 – 17.00: Poëzie ter Plaatse, voorjaarscongres VGCt, Van der Valk Hotel, Veenendaal

21/03 – 23/03, 11.00 – 15.00: Expositie op Cultuurfestival ‘Van A tot Zuid’, WKC Kronenburg, Arnhem

29/03, 10.00: Voordrachtsvideo Stichting Leesbevordering, Rozet, Arnhem

03/04, 18.00: Spreken Rondetafelgesprek, Taalbevordering onder jongeren, Gemeentehuis, Arnhem

04/04, 20.30: Tapschrift, Café/Restaurant Bosch, Arnhem

06/04, 10.00: Interviewen van Nico van Belle tijdens boekpresentatie, De Klipper, Oosterbeek

06/04, 20.00: Tweemalig optreden tijdens poëzie/muziekavond, Atelier 287, Nijmegen

11/04, 08.15: Driemalige workshop voordracht, De Werkplaats, Bilthoven

12/04, 19.00: Opname DPOS w/ Peter Groot, Coehoorn Centraal (NiCo), Arnhem

14/04, 14.00: Opening open podium De Buitenplaats Schuytgraaf, Arnhem

16/04, 15.00: Opening expositie Standplaats, Museum Arnhem, Arnhem

16/04, 20.00: Poëzie ter Plaatse, CASA over publieke ruimte, NiCo, Arnhem

17/04, 09.30: Poëzie ter Plaatse, Gedeputeerde Staten in Rozet/Bibliotheek, Arnhem

17/04, 19.00: Poëzie ter Plaatse, ‘De Toekomst van de Waarheid’ by Innovate, Stevenskerk, Nijmegen

22/04, 09.30: 4 x Voorleesworkshop te Basisschool de Mozaïek, Arnhem

22/04, 20.00: Poëzie ter Plaatse, bijeenkomst festival van amateurkunst, NiCo, Arnhem

26/04, 20.15: Optreden i.s.m. Phion, ZiNiN, Nijverdal

28/04, 16.00: Optreden i.s.m. Phion, De Reggehof, Goor

02/05, 20.15: Optreden i.s.m. Phion, De Voorveghter, Hardenberg

etc.

Optredens & workshops januari/februari 2024

13/1, 16.00: Opening Bluest Monday Festival (15 minuten voordracht), De Hallen, Amsterdam

18/1, 14.00: Live voordracht Radio Signaal @ Radio Salto, Amsterdam

20/1, 14.00: Workshop poëzie The Bluest Monday Festival, Café Belcampo, De Hallen, Amsterdam

23/1, 20.00: Optreden CASA (Centrum voor Architectuur & Stedenbouw Arnhem), opening jaarthema ARRA, De Nieuwe Coehoorn, Arnhem

28/1, 15.00: Optreden voor bundelpresentatie Yanaika Zomer, Paraplufabriek, Nijmegen

31/1, 20.00: Hosten Tapschrift Utrecht, De Nijverheid, Utrecht

1/2, 20.30: Hosten Tapschrift Arnhem, Café Bosch, Arnhem

4/2, 19.00: Workshop spoken word, Pro Persona, Café Nederveluwe, Wolfheze

6/1, 20.00: Workshop poëzie thema liefde pt. I, Iederal (digitaal)

9/2, 20.11: Optreden voor de ON-Ganse, Musis, Arnhem

13/2, 20.00: Workshop poëzie thema liefde pt. II, Iederal (digitaal)

28/2, 19.30: Poëzie ter plaatse, INNOVATE Meet-up, Lindenberg Cultuurhuis, Nijmegen

29/2, 09.20: 5 x workshop poëzie/spoken word, Odulphus College, Tilburg

29/2, 20.00: Optreden CASA (Centrum voor Architectuur & Stedenbouw Arnhem), ARRA, De Nieuwe Coehoorn, Arnhem

Jesse Laport draagt voor in Ziekenhuis Rijnstate

Optredens & workshops oktober 2023

30/09, 20.00: Volmondig, KleineKomedie LAB @DROOG, Amsterdam

03/10, 11.15 – 12.15: Voorleesworkshops, OBS Mozaïek, Arnhem

06/10, 20.00: Arnhems Voordrachtsfestival (inclusief ontvangst De Johnny [van dooornprijs]), Dudok, Arnhem

11/10, 13.00: Lesproject artistiek werk Route Oost, Kronenburg, Arnhem

12/10, 20.30: Tapschrift, Café/restaurant Bosch, Arnhem

13/10, 08.30: Optreden en driemalige workshop poëzie & voordracht, Onze Lieve Vrouwencollege, Breda

19/10, 14.00: Workshops poëzie & Voordracht, Reducations, Ede

21/10, 20.00: Optreden bij 3-jarig bestaan V.V. Eigenbelang, Pier15, Breda

25/10, 13.00: Lesproject artistiek werk Route Oost, Kronenburg, Arnhem

29/10, 14.00: Stadsdichtersgala, Schouwburg, Gouda

31/10, 15.00: Poëzie & voordracht ter plaatse, presentatie hernieuwd opleidingsprofiel LOOV, Vasim, Nijmegen

31/10, 20.00: Poëzie & voordracht ter plaatse, CASA: Microwonen, NiCo, Arnhem

1/11, 19.00: Interview + panelgesprek + voordracht + signeersessie, De Kerk, ProPersona, Wolfheze

Jesse Laport tijdens Arnhems Voordrachtsfestival 2023, Dudok Arnhem – Door Maurice Gemmeke

 

Optredens & workshops september 2023

25/08, 14.00: 50-jarig samenzijn Jacques & Jos, Kasteelboerderij Openlucht Museum, Arnhem

02/09, 14.00 – 18.00: Zes keer optreden, Open dag Agnietenhof/Zinder (namens Mensen Zeggen Dingen), Tiel

10/09, 17.00: Boekpresentatie/optreden, Stadssociëteit De Kade, Huis van Puck, Arnhem

11/09, 15.00: Draaidag curatordag, Cinetree, Amsterdam

12/09, 09.00: Workshops poëzie, Rozet, Arnhem

13/09, 12.30: Schubertiade/optreden i.s.m. Eva Kroon & Heleen Vegter, Stadsschouwburg/Orkestgebouw De Vereeniging, Nijmegen

15/09, 20.30: Bridge to Liberation Experience (w/ o.a. Dionne Stax, Jeangu Macrooy, Sera & Introdans), Rijnkade, Arnhem

18/09, 18.00: Uitreiking Cultuurprijs Overijssel, Theater De Spiegel, Zwolle

19/09, 20.00: Poëzie ter Plaatse & voordracht, CASA, NiCo, Arnhem

21/09, 20.30: Hosten/presenteren Clubshow Mensen Zeggen Dingen, Doornroosje, Nijmegen

22/09, 13.30: Optreden Het Parkinson Weekend, Stadsschouwburg/Orkestgebouw De Vereeniging, Nijmegen

26/09, 14.00: Opname Betweters Podcast, Hoofddorp

28/09, 09.00: Workshops poëzie, Rozet, Arnhem

30/09, 19.00: Volmondig, @Droog, Amsterdam

Programma Bridge to Liberation Experience 2023

 

Optredens & workshops juli 2023

01/07, 19.00: Privéoptreden Rob & Ada, Heveadorp

02/07, 13.00: Dichters in de Tuin, Entertuinment, Arnhem

06/07, 13.30 – 17.30: Workshop poëzie & voordracht, Reducations, Ede

11/07, 13.00: Filmopname 11e Luchtmobiele brigade, Schaarsbergen

12/07, 14.30: Optreden 25-jarig onderwijsjubileum, OBS Het Mozaïek, Arnhem

14/07, 11.30: Optreden herdenking gevallenen 11e Luchtmobiele Brigade, Schaarsbergen/Arnhem

16/07, 15.00: Workshops poëzie & optreden, Pro Persona, Wolfheze

Optredens & workshops juni 2023

02/06 – 03/06, 01.45: Gast en spreker bij De Nachtzoen, Omroep EO, NPO2

06/06, 14.00: Optreden bij ThinkEastNL, De Gasfabriek, Deventer

07/06, 15.00: Fotoshoot voor Financieele Dagblad, Amsterdam

09/06, 19.30: Optreden & presenteren Nederrock aan de Rijn, Grote zaal Luxor Live, Arnhem

10/06, 17.05: Optreden & hosten Festival Lokaal Fuif, Coehoornstraat, Arnhem

13/06, 20.30: Live Podcast met Die Podcast Over Stoïcisme, Geuzenhuis, Gent

17/06, 10.00 – 21.00: Openen & voordragen Poëzie ter Plaatse, Uit De Schaduw Festival, De Hoorneboeg, Hilversum

20/06, 20.00: Optreden/samenvatten/afsluiten thema-avond Bouw Licht CASA, NiCo, Arnhem

23/06, 08.30: Lesgeven poëzie & voordracht, Pantarijn, Kesteren

25/06, 14.30: Optreden boekpresentatie, Konijnenvoer, Arnhem

SEO, SEA, Jesse Laport resultaten afbeeldingen, gedichten, stadsdichter
Jesse Laport treedt op als huisdichter bij CASA – door Rachelle Stoffels

Optreden & workshops mei 2023

07/05, 20.00: Optreden EP-release Cassandra Onck, Cinetol, Amsterdam

09/05, 13.00: Optreden, filosoferen & debateren, OBS Panorama, Arnhem

11/05, 20.30: Tapschrift, Café Bosch, Arnhem

11/05, 23.50: Jesse Laport te gast in Nachtzoen, EO/NPO2 (kijk hier)

16/05, 19.00: Opening Dudok ART Run/20-jarig bestaan Dudok, Eusebiusplein, Arnhem

16/05, 20.00: Optreden/Poëzie ter plaatse, CASA, NiCo, Arnhem

19/05, 14.00 – 19.00: Optreden (6x), Maaiveld Festival, CODA, Apeldoorn

25/05, 15.00: Optreden opening Bee&Bee, Korenmaat, Arnhem

30/05, 09.00: Workshop poëzie, Rozet, Arnhem